Szkolenie, kiedy nie ma na nie czasu

Wszelkiego rodzaju szkolenia charakteryzują się tym, że jeśli organizujemy je dla całego działu, musimy na kilka godzin lub dni wyłączyć cały ten dział z istnienia firmy. W niektórych przypadkach jest to po prostu niemożliwe. Z tego też powodu powstały szkolenia, które możemy uruchomić indywidualnie w wolnej chwili.

Szkolenie, które zrobisz pomiędzy innymi zadaniami

szkolenia e-learningoweZe względu na pośpiech, który charakteryzuje nas nie tylko w życiu codziennym, ale również i zawodowym, wymyślono szkolenia e-learningowe. Są to szkolenia przygotowywane na specjalnej platformie internetowej, do której zalogować się mogą tylko konkretne osoby posiadające dodatkowo hasło dostępu. Na platformie możemy zamieścić zarówno rozmaite materiały szkoleniowe, takie jak: artykuły, pliki dźwiękowe, filmy, mapy myśli, ale również i quizy z wiedzy zawartej w tych materiałach. Jest to więc kompleksowy sposób, by wprowadzić do firmy aktualizację informacji dotyczących, np. produktu wprowadzonego przez nas na rynek i sprawdzić, w jakim stopniu została ona przyjęta przez naszych pracowników. Pracownicy mogą mieć stały dostęp do platformy i zawartych w niej materiałów, więc jest to też dobry sposób archiwizowania ich. Jeśli nie czujemy się na siłach, by przygotować odpowiednie materiały w taki sposób, by były one nie tylko merytoryczne, ale również łatwo dostępne i merytoryczne, możemy zlecić takie zadanie firmie szkoleniowej. Wiele z nich w swojej ofercie posiada również szkolenia e-learningowe z różnych zakresów, część z nich przyjmuje też specjalne zamówienia od swoich klientów na szkolenia niestandardowe.

Dzięki takiemu rozwiązaniu, nie musimy martwić się przygotowaniem, np. filmiku instruktażowego, ponieważ zlecamy to firmie, która ma ku temu odpowiedni sprzęt i specjalizuje się w tego typu zadaniach. Przed udostępnieniem materiału pracownikom, firma umożliwia nam zapoznanie się z nim i wprowadzenie poprawek, więc wszystko jest pod naszą kontrolą.