Wielofunkcyjne wózki Bebetto

Noworodek ma bardzo delikatne kości, które łatwo uszkodzić, czy zniekształcić przez niewłaściwe noszenie, kładzenie na miękkim materacu, lub wożenie w niedopasowanym wózku. Należy brać pod uwagę każdy szczegół, bo może mieć w przyszłości znaczący wpływ na rozwój dziecka.

Co posiadają wózki z serii Vulcano? 

wielofunkcyjny bebetto vulcanoWybierając wózek dla dziecka mamy do wyboru kilka modeli głębokich gondoli, spacerówek i wózków do biegania, które spełniają też funkcje przyczepek dla dzieci doczepianych do roweru rodzica. Wielofunkcyjny Bebetto Vulcano, to wózek który się nadaje na spacer, do usypiania i jako miejsce do zabaw dla noworodka. Kupując od razu komplet 3w1 zaoszczędzimy pieniądze, ponieważ w niższej cenie dostaniemy gondole, spacerówkę i fotelik samochodowy. Wózki Bebetto posiadają wytrzymałe i lekkie aluminiowe stelaże, na które są montowane wszystkie części wózka. Wszystkie modele mają duże pompowane koła, które z przodu wózka są wyposażone w blokadę jazdy na wprost ułatwiającą prowadzenie na równym terenie. Vulcano to wysoka jakość wykonania, bezpieczeństwo i nowoczesny styl. Gondole posiadają wbudowany system wentylacji w podłożu, która zapewnia dziecku odpowiedni przewiew w trakcie gorących dni. Regulowany zagłówek zapewnia ułożenie starszego dziecka w taki sposób, aby mogło więcej zobaczyć jadąc w wózku. Spacerówka może spełniać funkcję miejsca do siedzenia dla starszego dziecka, albo do leżenia, ponieważ jej oparcie się rozkłada na prosto. Duża budka chroni malucha przed słońcem i deszczem.

Wózki wielofunkcyjne najczęściej są drogie, ale model Vulcano jest wyjątkiem, gdyż producent w przystępnej cenie oferuje to samo co konkurencja z zachowaniem najwyższej jakości. Wózki posiadają wszystkie, niezbędne certyfikaty i długą, bo aż dwuletnią gwarancję producenta.