Wizyta u skutecznej wróżki

Moja siostra od jakiegoś czasy przyjeżdżała do mojego miasta jednak nie zawsze mnie odwiedzała. Nie chciała mi powiedzieć jednak co wtedy robi. Mi do głowy przychodziły naprawdę bardzo różne rzeczy. Zresztą nie rozumiałam dlaczego siostra nie może mi tego powiedzieć.

Siostra chodzi do skutecznej wróżki

skuteczna dobra wróżkaW końcu gdy siostra do mnie przyszła na kawę i byłyśmy same spytałam się jej na poważnie gdzie ona chodzi. No musiała zrozumieć, że zaczynam się po prostu martwić. Wtedy siostra powiedziała mi gdzie chodzi. Okazało się, że siostra chodzi do wróżki. W sumie to nigdy bym się po niej tego nie spodziewała. Siostra jest osobą, która niechętnie mówi o sobie. Jest po prostu raczej zamknięta w sobie. Powiedziała mi, że te wizyty są dla niej bardzo ważne i naprawdę jej pomagają. No w sumie przecież w takich wizytach nie ma nic złego a skoro siostrze pomagają to jak dla mnie może tam chodzić jak często tylko chce. Siostra powiedziała mi, że jest to naprawdę skuteczna dobra wróżka i że słyszała już o niej dużo wcześniej. Zresztą na pierwszą wizytę siostra musiała naprawdę trochę poczekać. Siostra powiedziała mi, że możemy następnym razem iść tam razem bo ta wróżka też tak przyjmuje. W sumie czemu nie mogę przecież iść i zobaczyć jak taka wizyta u wróżki wygląda. Pamiętam, że gdy byłam młodsza to chciałam iść do wróżki i spytać się kiedy spotkam mężczyznę swojego życia. Jednak nigdy się nie wybrałam.

Teraz mam oczywiście inne problemy i mogę się spytać wróżki o zupełnie inne rzeczy. Stwierdziłam, że spytam się wróżki o przyszłość moich dzieci. To mnie teraz interesuje najbardziej. Jestem ciekawa czego się dowiem. Na wizycie dowiedziałam się praktycznie wszystko czego chciałam i cieszę się, że siostra mnie namówiła, i że poszłyśmy razem.